Medvedev neočekivano poražen na startu turnira!

Jan-Lenard Štruf iznenadio je sve u prvom kolu turnira u Londonu jer je eleminisao sa turnira Rusa Danila Medvedeva prvog nosioca turnira, rezultatom 2:0 (7:6 (8:6), 6:3).

Duel je trajao oko sat ipo vremena. Danil je dobro ušao u meč i svi su mislili da će lako rutinski do pobjede, poveo je odmah, napravio brejk 3:1, međutim u devetom gejmu Lenard vraće brejk, a onda dolazi do brejka i osvaja prvi set.

Štruf je u drugom setu počeo furiozno i poveo 5:1, dok je Medvedev uspio da smanji na 5:2, spasio jednu meč loptu ali to je bilo sve što je viđeno od njega. Njemac je iskoristio svoj servis i plasirao se u naredno kolo turnira.