Novak Đoković izgubio set pa razbio Beretinija za još jedno polufinale!

Novak Đoković plasirao se u polufinale US Opena. On je u četiri seta savladao Matea Beretinija, poslije 3 i po sata igre. Rezultat po setovima bio je 5:7, 6:2, 6:2, 6:3.

Prvi set je trajao 77 minuta igre, a Beretinije iskoristio brejk loptu u 11. gemu, što mu je bilo dovoljno da riješi uvodni set u svoju korist.

Nakon toga, sve je bilo u znaku Novaka Đokovića.

Srpski igrač se rastrčao po terenu, podigao je nivo svoje igre, a Beretinije bio samo nijemi posmatrač.

Novak Đoković je sa po dva brejka u drugom i trećem setu, za nešto manje od sat i po minuta igre preokrenuo rezultat u setovima.

Vidjelo se već tada da će Beretini teško išta uraditi u četvrtom setu.

Novak je kontrolisao dešavanja na terenu, ne dozvolivši Beretiniju ni da pomisli da može da dođe do brejk lopte.