Đoković
Novak Đoković plasirao se u finale ATP turnira u Beogradu. Srpski igrač je u tri seta bio bolji od Slovaka Andreja Martina – 6:1, 4:6, 6:0.

Đoković je do finala stigao za nešto manje od dva sata igre.

Prvi set svjetski broj 1 riješio je bez ikakvih problema, za svega 38 minuta igre i rezultatom 6:1.

Novak je u drugom setu bio vam ritma. Dozvolio je Slovaku da mu čak tri puta oduzme servis i da rezultatom 6:4 uvede meč u odlučujući set.

To je naljutilo Đokovića koji je za manje od pola sata igre i bez izugljenog gejma stigao do konačne pojbede.

Za trofej u Beogradu Novak Đoković će se boriti protiv pobjednika dulea Molčan – Delbonis.