Masters Pariz: Novak i Filip sjajni nakon preokreta!

Novak Đoković i Filip Krajinović odlično su počeli Masters turnir u Parizu u konkurenciji dublova. Oni su bili bolji od Australijanaca Aleksa de Minaura i Luka Savila, rezultatom od 2:1 (4:6, 6:4, 10:7).

U prvom setu Srbi su odmah došli do brejka, ali kasnije su sve prilike ispustili, pa su Australijanci lako poveli 1:0. Drugi set bio je sličan prvom ali je redosled bio drugačiji, do dva brejka stigli su Aleksa i Luka ali Novak i Filip bili su otporniji i uspjeli su da trijumfuju u desetom, odveli set u taj-brejk i izjednačili 1:1.

U odlučujućem setu Filip i Nole odlično počnu sa 5:1, ali Asutralijanci izjednače na 5:5, što nije bilo dovoljno jer su ih Srbi pregazili i zasluženo trijumfovali.