Ponovo izgubio! Novak ni ovaj put nije mogao da izađe na kraj sa ZVER-evim!

Aleksandar Saša Zverev teniser iz Njemačke drugi je finalista na Završnom Masters turniru u Torinu. Njemac je posle duge i iscrpne borbe savladao najboljeg tenisera svijeta Novaka Đokovića, rezultatom od 2:1.

Cijeli meč je bio maratonski. Od starta meča vidjelo se da Novak neće lako doći do pobjede, oba tenisera su igrala odlično, igrao se set za set. U nastavku prvog seta Zverev je pokazao staloženiju i mirniju igru, pa je sačekao grešku Srbina i poveo 1:0 u setovima.

Drugi set imao je malo drugačiji tok, iako se igralo takođe set za set ali je Novak na trenutak bio sigurniji i agresviniji, napravio brejk i uspio da osvoji set, pa je izjednačio 1:1.

Igrao se treći odlučujući set. Aleksandar je od starta vodio, nije se lako dao Đoković pa je jurio za njim ali ni ovoga puta nije uspio da pronađe način da zaustavi Njemca.

Saša je zasluženo slavio 2:1, a u finalu turnira ga čeka Rus Danil Medvedev.