Srpske teniserke već u prvom kolu ispale!

Srpske teniserke sve tri neočekivano su eleminisane odmah u prvom kolu u Beogradu.

Ivana Jorović igrala je meč protiv Australijanke Ajle Tomljanović i savladana je za sat i 21 minut igre, rezultatom 6:4, 6:3. Prvi set počeo je poprilično izjednačeno, nizali su se brejkovi, međutim Australijanka dolazi do brejka više. U drugom setu Ajla je spasila tri brejk lopte, a onda kaznila srpkinju i rijeišla meč u svoju koris.

Lola Radivojević takođe je završila učešće na Serbia Openu 2, a od ne je bila bolja Bugarka Viktorija Tomova rezultatom 6:2, 6:3 za 79. minuta.

Najviše se očekivalo od najbolje srpske teniserke Nine Stojanović, koja je u tri seta eleminisana od Šveđanke Rebeke Peterson. Olga je dobila prvi set 7:5 ali ipak to nije bilo dovoljno. Šveđanka je potpuno preuzela dominaciju u sledeća dva seta i sa 6:1 i 6:0 trijumfovala nad Ninom.