Švarcman, Monfis i Cicipas slavili u Sinsinatiju

Dijego Švarcman je slavio protiv Fransisa Tijafoa 2:1, po setovima 6:1, 4:6, 6:4.

Argentinac je lako dobio prvi set i izgledalo je da će cio meč ići u tom pravcu, međutim 51. teniser svijeta je izjednačio, ali tu je i stao. Dijego je bio bolji i na kraju je slavio.

Švarcman će igrati portiv Kaspera Ruda, koji je izbacio Opelku.

Kada je u pitanju Gael Monfis on je bio bolji od Aleksa de Minora 2:0, 6:3, 7:5 i pobjedom ostvario plasman u naredni krug turnira.

Francuz će igrati sa Andrejem Rubljovom, koji je bio bolji od Marina Čilića.

Stefanos Cicipas plasirao se u osiminu finala turnira u Sinsinatiju, pošto je bio bolji od Sebastijana Korde sa 2:0, po setovima 7:6(5), 6:3.

U prvom setu bilo je prilično neizvjesno, pa se samo čekao taj-brejk. Dok je u drugom setu Grk je stigao do dva brejka, što mu je pomoglo da dođe do pobJede posle sat i 40 minuta igre.

Grka čeka Lorenco Sonego, koji je nešto ranije savladao Tomija Pola iz SAD.