LA LIGA: Barselona isčupala tri boda u goleadi protiv "Žute podmornice"

Barselona je večeras savladala Viljareal na njihovom stadionu rezultatom 4:3, u okviru utakmice trećeg kola španske “La Lige”.

Gledali smo nevjerovatno prvo poluvrijeme sa čak četiri pogotka. Gavi je u 12. minutu postigao prvi gol na meču na asistenciju Džamala, a već u 15. minutu De Jong je ponovo zatresao mrežu za 2:0.

Igrao se 26. minut kada je Fojt smanjio na 2:1, za njim Šorlot u 40. minutu za 2:2 i izjednačenje već u prvom poluvremenu.

U 50. minutu Baena pogađa za totalni preokret i ludilo na “El Madrigalu”, ali veliko slavlje domaćih prekida Feran Tores golom u 68. minutu koji pogađa za novo izjednačenje.

Tačku na ovaj meč stavlja iskusni Levandovski koji u 71. minutu pogađa za novi preokret i velika tri boda koje Barselona nosi kući sa ludog meča u Kasteljonu.