PREKID VIŠE PRIJAO FENERU: Tuča navijača poslala igrače u svlačionice, Tadić se upisao u Mariboru (VIDEO)

Revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija između Maribora i Fenerbahčea prekinut je u 67. minutu susreta nakon tuče navijača stadionu slovenačke ekipe, a u nastvku turski tim je lako došao do nove pobjede.

Sudija je poslao igrače u svlačionice nakon što su navijači domaće i gostujuće ekipe uspjeli da dođu do terena.

U trenutku prekida turski vicešampion je na stadionu “Ljudski vrt” vodio rezultatom 1:0, a strijelac jedinog gola bio je Kahveči koji je pogodio u 17. minutu.

Nakon pola sata utakmica je nastavljena, a turski tim je zahvaljujući golovima Šimanskija u 77. minutu i Tadića dva minuta kasnije obezbijedio plasman u plej-of Lige konferencija.

Prvi meč završen je pobjedom ekipe iz Istanbula (3:1) koja je ukupnim rezultatom 6:1 zakazala duel sa Tventeom.