"NEROAZURI" GRABE KA "SKUDETU": Inter "pokerom" osvojio Rim

Fudbaleri Intera savladali su Romu na “Olimpiku” rezultatom 2:4, u utakmici 24. kola italijanske Serije A.

Poveli su “neroazuri” golom Aćerbija u 17. minutu meča, a odgovor rimljana došao je u 28. minutu golom Manćinija.

Totalni preokret Rome desio se u 44. minutu kada je El Šaravi zatresao mrežu Intera za 2:1.

U 49. minutu meča Turam je pogodio za novo izjednačenje, a već u 56. minutu ponovo su poveli gosti i to nesrećnim auto golom Angelina za 2:3.

Bastoni je u 93. minutu potvrdio pobjednika meča golom na asistenciju Arnautovića za 2:4.

Inter se ovom pobjedom dodatno učvrstio na vrhu tabele italijanskog šampionata, i sa sada već sedam bodova više od prvog pratioca Juventusa grabi ka novoj tituli, iako je rano govoriti o tome.