SERIJA A: Juventus zaustavljen u Veroni

Fudbaleri Juventusa večeras su gostovali ekipi Verone u utakmici 25. kola italijanske Serije A, koja je završena rezultatom 2:2.

Nakon kiksa na “Bentegoniju” “crno-bijeli” iz Torina gube korak za Interom koji sada ima čak devet bodova više i utakmicu manje.

Veronu remi svakako može da zadovolji u borbi za opstanak i sada ih ima 20, a nalazi se na 18. mjestu.

Domaćin je u 11. minutu stigao do iznenađujućeg vođstva, a strijelac je bio Folorunšo.

Odgovor je stigao u 28. minuta, Vlahović je sigurno izveo penal, te tako poravnao rezultat.

Noslin je najavio nove probleme za “staru damu” golom za novo vođstvo domaćih od 2:1.

Samo tri minuta kasnije Rabio postiže gol za 2:2 i nadu Juventusa da ipak može do pobjede.

Ipak, rezultat ostaje nepromijenjen te Verona osvaja zlata vrijedan bod, a Juve ulazi u seriju od tri utakmice za redom bez pobjede.