KVALIFIKACIJE ZA EURO: Švajcarci u posljednjem minutu isčupali bod protiv Bjelorusije

Fudbaleri Švajcarske odigrali su neriješen meč sa selekcijom Bjelorusije u utakmici kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, koja je završena rezultatom – 3:3.

Igrao se 28. minut kada je Šaćiri pogodio za 1:0 i postavio konačan rezultat prvog poluvremena.

Drugo poluvrijeme donosi pravo ludilo, u 61. minutu Ebong trese mrežu Švajcaraca za izjednačenje, a samo 8. minuta kasnije Polijakov pogađa za preokret Bjelorusa.

U 84. minutu Antilevski pogađa za velikih 3:1 i izgledalo je kao da je sve gotovo, međutim nakon samo pet minuta Akanji smanjuje na 3:2.

Samo minut kasnije, tačnije u 90. minutu Akanji postiže gol za 3:3 i postavlja konačan rezultatom koji donosi bod Švajcarcima i ostavlja ih na čelu tabele.