SUSRET NAJVEĆIH: Lebron Džejms i Serena Vilijams poželjeli dobrodošlicu Mesiju u Americi (FOTO/VIDEO)

Lionel Mesi je najbolji način debitovao za Inter Majami. Majstorskim pogotkom u 94. minutu donio je pobjedu svojoj ekipi protiv Kruz Azula rezultatom 2:1, a utakmicu Liga kupa Sjeverne i Centralne Amerike pratio je veliki broj poznatih ličnosti među kojima i Lebron Džejms i Serena Vilijams.

Zvijezda Los Anđeles lejkersa nije propustila priliku da uživo pogleda debi najboljeg svjetskog fudbalera u timu iz Majamija, a osim njega ovaj meč pratila je i poznata teniserka Serena Vilijams, kao i zvijezda američkog NFL-a Tom Brejdi.

Mesi je na ovom meču ušao u igru u 54. minutu, a za kratak period pokazao je da će navijači u Americi osim NFL i NBA polako pažnju usmjeravati i na MLS ligu i mečeve Inter Majamija.

Osim njega Inter Majami je u ovom prelaznom roku doveo i njegove saigrače iz Barselone Serhija Busketsa i Đordija Albu.

Nakon utakmice jedan od najboljih košarkaša svih vremena, Lebron Džejms, na društvenim mrežama poželio je dobrodošlicu Argentincu.

“Dobrodošao brate! Uvijek je lijepo biti u prisustvu ovakve veličine!”, napisao je uz fogofrafije sa meča Lebroin Džejms.