Maurisio Poketino: Srećan sam zbog prolaza, Navas nas je spasio

Trener fudbalera Pari Sen Žermena Maurisio Poketino rekao je da je golman Kejlor Navas jedan od najzaslužnijih za plasman njegove ekipe u četvrtfinale Lige šampiona.

Pari Sen Žermen se sinoć plasirao u četvrtfinale pošto je u Parizu u revanšu osmine finala odigrao neriješeno 1:1 protiv Barselone. Parski tim je u prvoj utakmici pobijedio sa 4:1.

Pari Sen Žermen je sinoć ostao neporažen i zahvaljujući golmanu Navasu, koji je između ostalog, odbranio i jedanaesterac Lionelu Mesiju u nadoknadi prvog poluvremena.

“Srećan sam što smo prošli, poslije 180 minuta 5:2. Plasman u četvrtfinale je veoma važan za klub. Navas je bio nevjerovatan, imao je fantastično veče. On je jedan od najboljih golmana na svijetu i to je pokazao. Velikim dijelom zahvaljujući i njemu smo u četvrtfinalu”, rekao je Maurisio Poketino, prenijela je Marka.