Napoli prosuo bodove na Sardiniji

Fudbaleri Napolija odigrali su 1:1 na gostovanju Kaljariju, u utakmici 26. kola italijanske Serije A.

Nakon novog kiksa šampion Italije je tek na devetom mjestu i biće pravo čudo ukoliko uspije da se domogne Lige šampiona.

Kaljari ovim bodom nastavlja borbu za opstanak i ima 20 bodova – koliko Verona i Sasuolo.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Domaćin je prvi zaprijetio, a u 32. minutu je postigao i pogodak, ali je isti poništen zbog ofsajda u kojem se našao Rahmani.

U nastavku, gosti su bili nešto agilniji, a Osimen je u 65. minutu pogodio za 1:0.

Ipak, Napoli nije uspio da sačuva stečeneu prednost, a bod timu sa Sardiniji donio je Luvumbo u šesto minutu sudijske nadoknade.