Pavlović bio u pravo vrijeme na pravom mjestu

Lazar Pavlović, strijelac je prvog gola na utakmici Partizan – Spartak iz Subotice. U 38. minutu upisuje pogodak za kraj prvog poluvremena 1:0, a krajnji rezultat 2:0 upisan je golom Bibarsa Natha u 88. minutu.

“Bila je ovo veoma teška utakmica za nas posle polufinala Kupa u Novom Sadu. Bili smo malo umorni i ispražnjeni, ali zaslužili smo pobjedu”, rekao je .

Na utakmici protiv Mačve imao je šansu koju nije iskoristio. Protiv Spartaka je imao više sreće pa je klubu pomogao da osvoje nova tri boda.

“Sada sam bio u pravo vrijeme na pravom mjestu, uz malo sreće, lopta je završila gdje treba. Istina, imao sam još dvije tri propuštene prilike, ali sam siguran da će se radom, baš kao sada, sve isplatiti i doći na svoje mjesto”.

Ističe da želi da igra sve veću minutažu, da se kroz trud i zalaganje pokaže, a trener da procijeni kad je pravi trenutak za to.