Vest Hemu spektakl u Londonu

Pobjedom Vest Hema nad Brentforda (4:2), u sjajnoj fudbalskoj predstavi, spuštena je zavjesa na 26. kolo engleske Premijer lige.

“Čekićari” su na taj način prekinuli seriju od tri poraza, pa su sada ponovo osmi, sa 39 bodova.

Brentford je ostao 16. sa 26 bodova, a poraz na Olimpijskom stadionu bio je treći u nizu.

Vest Hem je odigrao veoma dobro, a u centru pažnje bio je Bouven koji je postigao tri gola.

Engleski reprezentativac pogađao je u petom i sedmom minutu, da bi Mopej u 13. vratio goste u igru.

REGISTRUJTE SE uz promo kod SPORT i prva doza bonusa dolazi odmah nakon toga!

Ipak, u nastavku je ponovo na scenu stupio Bouven koji je u 63. minutu kompletirao het-trik.

Šest minuta kasnije, Emerson je otklonio sve dileme oko pobjednika, da bi poraz Brentforda ublažio Viza, osam minuta prije kraja meča.