PRIJATELJSKI MEČ: Rukometašice bile u igri 40 minuta, Norveška na kraju ubjedljivo slavila

Rukometašice Crne Gore izgubile su večeras na gostovanju Norveškoj, u prijateljskom meču odigranom u sklopu EHF sedmice, rezultatom 34:25.

Naše dame odlično su parirale neprikosnovenim Norvežankama punih 40 minuta, ali je nakon toga duža klupa i kvalitet došao do izražaja, pa su domaće rukometašice stigle do ubjedljive pobjede.

Crna Gora je imala minimalnu prednost na poluvremenu (13:12), držala se do sredine drugog poluvremena kada je uslijedio pad u igri.

Presudna je bila serija 5:0 kada su Norvežanke stigle do 23:18, nakon čega povratka za naš tim nije bilo.

Najefikasnija u našoj reprezentaciji bila je Jelena sa sedam golova, dok je Nina Bulatović postigla pet.

“Laviće” će novi duel protiv Norveške igrati u subotu, od 16 sati.