Kecmanović konačno zablistao na turniru u Akapulku!

Miomir Kecmanović teniser iz Srbije poslije sjajne igre i preoketa uspio je da izbori plasman u osminu finala na turniru u meksičkom Akapulku.

Srpski teniser savladao je Argentinca Dijega Švarcmana posle preokreta, rezultatom – 4:6, 6:3, 6:1.

Dijego već nekoliko godina ne može da vrati svoj ritam, a ove sezone još uvijek čeka na prvu pobjedu.

uz promo kod SPORT i prva doza bonusa dolazi odmah nakon toga!

Međutim, ove godine se nije proslavio ni Kecmanović, koji još od osmine finala Australijan Opena ne zna za pobjedu.

Loš start Miomira u ovom meču, koštao ga je gubitak prvog seta.

U nastavku ovog meča probudio se Miša, sjajno je igrao u drugom setu, napravio brejk, pa rutinski priveo kraju ovaj set i došao do izjednačenja u ovom meču.

U trećem odlučujuem setu Miša je dozvolio rivalu samo jedan gejm i pobjednik je bio više nego jasan.

Kecmanović u narednom meču čeka boljeg iz duela koji igraju Aleksandar Zverev i Danijel Altmajer.