Premijer liga Škotske: Goleada na zatvaranju prvog kola!

Ros Kaunti dočekuje Madervel na zatvaranju prvog kola Premijer lige Škotske. Meč počinje u 20:45h na stadionu “Global Energy” u Dingvalu.

Registruj se OVDJE. Meridian te časti sa 10€ bonusa i 100 besplatnih spinova dobrodošlice!

Madervel je kao prošlogodišnja trećeplasirana ekipa favorit u ovom meču po kvoti 2.06 u Meridianu. Čak su i dva poslednja duela riješili u svoju korist. Međutim, nova sezona donosi i nove mogućnosti pa tako ne treba ni isključiti kvotu 3.60 na pobjedu Ros Kauntija.

Šta još možemo očekivati?

Škotska Premijer liga je poznata po golovima, a ovaj meč nije izuzetak. Na poslednja četiri duela oba tima su dala po gol i bilo je tri ili više golova. Da, dolazi na populatnu igru GG&3+ za koju je Meridian spremio odličnu kvoti 2.41. Ukoliko mislite da mogu i više od tri gola Meridian vam nudi sjajnu kvotu 3.45 na igru 4+ golova.

Oba tima osim što imaju mnogo načina da postignu gol, kreću sa puno energije i velikim ambicijama. Golove možemo očekivati veoma rano. Da bude dva ili više u prvom poluvremenu I2+ Meridian nudi odličnu kvotu 3 dok je kvota fantastičnih 4.70 da u prvom poluvremeni oba tima daju gol IGG.