Isloch dotukao istrošenog Soligorska!

SOLIGORSK DANAS OD 19:00H DOČEKUJE ISLOCH MINSK U OKVIRU SEDMOG KOLA VIŠAJA LIGE BJELORUSIJE.

Isloch je krenuo veoma dobro u ovu sezonu.

Pobjedom danas bi zauzeo drugo mjesto sa samo bod zaostatka za Slutskom. Da vjeruju u pobjedu protiv kvalitetnije ekipe daje im forma Soligorska. Sve karte su bacili na kup takmičenje i ispali posle sjajnog meča.

Iz zaostatka od 4 gola prednosti Bresta uspjeli su da se vrate za samo jedno poluvrijeme, ali nisu mogli da izdrže tempo i stignu do potpunog preokreta. Velika šansa da iskoriste njihov umor i razočarenje.

Ovu činjenicu ima u vidu i Soligorsk, a da bi vjerovao u pobjedu i opravdao ulogu favorita mora do brzog gola.

Naravno, to čeka u Isloch da iz kontre dođe do prednosti. Ovakav pristup meču garantuje nam gol do 30. minuta, a na Meridianbet možete čak i izabrati interval prvog gola.

ima još mnogo ponuda, a jedan od njih nam je veoma zanimljiva. Jakim tempom sigurno će pokušati da umore igrače Soligorska u prvom poluvremenu pa da ih zatim dotuku u drugom. Tako smo odabrali igru da Islochu najefikasnije poluvrijeme bude drugo, odnosno da u tom poluvremenu postignu više golova nego u prvom.