Junajted na pogon Fernandesa do novog boda u Premijer ligi

Fudbaleri Mančester junajteda odigrali su utakmicu bez pobjednika na gostovanju Bornmutu (2:2) u posljednjem meču današnjeg programa 33. kola Premijer lige.

Bio je ovo četvrti uzastopni meč na kome Crveni đavoli nisu uspjeli da dođu do pobjede.

Sa tri neriješena rezultata i jednim porazom ekipa Erika Ten Haga polako posustaje u borbi za četvrtu poziciju koja vodi u Ligu šampiona naredne sezone.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Ponovo je spasilac Junajteda bio kapiten Bruno Fernandes koji je golovima u 31. i 65. minutu poništio pogotke Solankea i Klajverta iz 16, odnosno 36. minuta.

Junajted, nije uspio da iskoristi raniji poraz Totenhema od Njukasla pa su trenutno na sedmoj poziciji sa 50 bodova koliko ima i šestoplasirani Njukasl.