PAOK BEZ PROBLEMA PROTIV HAJDUKA: Živković raspoložen protiv hrvatskog predstavnika (VIDEO)

Hajduk iz Splita moraće da se zadovolji takmičenjem u NHL nakon što je danas eliminisan od ekipe grčkog PAOK-a rezultatom 3:0.

Hrvatski predstavnik je takmičenje u kvalifikacijama za Ligu konferencija počeo od trećeg kola ali su već u ovoj fazi morali da se oproste od evropskog takmičenja.

Nakon 0:0 u prvom meču protiv PAOK-a u Solunu je na terenu postojala samo jedna ekipa.

Domaćin na “Tumbi” nije puno čekao na prvi gol. Štefan Švaba je bio siguran realizator jedanaesterca u 12. minutu. Na poluvremenu se otišlo sa rezultatom 1:0, a bolju igru u nastavku pogotcima je krunisao srpski reprezentativa Andrija Živković.

Nekadašnji fudbaler beogradskog Partizana je pogađao u 79. i 85. minutu i tako donio ubjedljivu pobjedu grčkoj ekipi.

PAOK će u plej-ofu kvalifikacija za Ligu konferencija igrati protiv Hartsa koji je ukupnim rezultatom 4:3 eliminisao Rozenborg.