KMF Titograd savladao Ulcinj i prišao na samo bod od lidera

Za vikend je odigrano 15. kolo . U derbiju kola, KMF Titograd nadigrao je Ulcinj rezultatom 7:3 i prišao na samo bod od lidera Baja Pivljanina.

Šampion je već u prvih 10 minuta igre postigao tri gola (Vidaković, Spajović, Miličić) i stavio do znanja gostima iz Ulcinja da će bodovi ostati u Podgorici. Ulcinjani su preko Nermina Krunića smanjili rezultat u 10. minutu ali je do kraja poluvremena prednost opet bila tri gola razlike, strijelac Adžić. Do kraja meča, za domaćina su golove postizali Vidaković, Ćorović i Marković dok su za Ulcinj pogađali Kurti i Alović.

Sa ovom pobjedom Titograd je prišao na samo bod od lidera Baja Pivljanina, koji je bio slobodan u 15. kolu.

KMF Pruška je pobijedio KMF Gorštak 3:2, nakon dva preokreta. Prvo je domaćin poveo u 1. minutu preko Gurešića ali su gosti preokrenuli rezultat do poluvremena, golovima Labovića. U drugom poluvremenu, KMF Pruška je odigrao bolje i golom Sijarića pet minuta prije kraja došao do vrijedne pobjede.

Istim rezultatom Studentski dom je savladao Mirabile modu a dobru igru sredinom utakmice iskoristili su i postigli tri gola koja su bila dovoljna protiv “fenjeraša”. Strijelci za “studente” bili su Popović i Konatar.

Zanimljivo je bilo u Kotoru gdje su Cattaro 2019 i KMF Brskovo igrali za gol više. U otvorenoj igri bolje su se snašli gosti koji su nakon rezultata 2:2 potpuno preuzeli igru i još tri gola. Do kraja meča, Cattaro je smanjio rezultat na 3:5.

U gradskom derbiju Nikšića, KMF Onogošt i KMF Nikšić igrali su neriješeno 4:4. Nominalni domaćin je imao prednost od dva gola u 17. minutu ali je Nikšić preokrenuo na 3:4 i kada je izgledalo da će gosti uzeti sva tri boda, Danilo Vuković je donio izjednačenje svom timu.